Kosze upominkowe, okolicznościowe i prezentowe dla firm
 
GIFT BOXY, WELCOME BOXY I PREZENTY DLA FIRM     +48 91 421 3677      zapytania@promoshop.pl      BLOG     ZAUFALI NAM
Opcje przeglądania
Cena orientacyjna
  • od
    do

Narodziny dziecka to zawsze wielka radość dla rodziców i ich najbliższych. Oto na świecie pojawia się nowe istnienie, nowy człowiek, który będzie rósł i dojrzewał na naszych oczach, a my będziemy mogli mu w tym pomagać. Do tej pory było to święto raczej prywatne, obchodzone wśród rodziny i przyjaciół. Od pewnego czasu jednak, zaobserwować możemy pewien bardzo ciekawy trend, który zdobywa w Polsce coraz większą popularność. Chodzi o przygotowywanie "pakietów powitalnych" dla noworodków przez urzędy gmin lub miast oraz przez niektóre firmy, w których pracują ich rodzice. 

Baby box

Wyprawki dla noworodków Przykład 1 Wyprawki dla noworodków Przykład 1
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 2 Wyprawki dla noworodków Przykład 2
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 3 Wyprawki dla noworodków Przykład 3
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 4 Wyprawki dla noworodków Przykład 4
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 5 Wyprawki dla noworodków Przykład 5
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 6 Wyprawki dla noworodków Przykład 6
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 7 Wyprawki dla noworodków Przykład 7
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 8 Wyprawki dla noworodków Przykład 8
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 9 Wyprawki dla noworodków Przykład 9
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 10 Wyprawki dla noworodków Przykład 10
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 11 Wyprawki dla noworodków Przykład 11
81,30 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 12 Wyprawki dla noworodków Przykład 12
81,30 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Czym dokładnie jest baby box?

Coraz mocniej upowszechnia się w Polsce zwyczaj wręczania młodym rodzicom tzw. "baby boxów", czyli innymi słowy wyprawki dla niemowlęcia, przez włodarzy miast i gmin. W takich gminach jak np. Długołęka, Stanin czy Tczew, tego typu program jest już standardem, a każdy niemowlak, który przez swoich rodziców zostanie zarejestrowany w danej gminie na pobyt stały, może spodziewać się podarunku, w niektórych przypadkach nawet wręczanego osobiście przez burmistrza! W ten sposób przedstawiciele państwa symbolicznie pragną przywitać młodego człowieka w gronie obywateli lokalnej społeczności. Zresztą pomysł ten został również zaadaptowany na grunt zawodowy - niektórzy pracodawcy również przygotowują boxy prezentowe dla dzieci swoich pracowników. Taka praktyka to bardzo serdeczny gest i okazja, by zbudować bliższą i serdeczną relację z mieszkańcem lub podwładnym. Baby box to również bardzo praktyczny prezent, który może nieco odciążyć budżet rodziców.

Czego może spodziewać się maluch?

Co może zawierać baby box dla niemowlaka? Detale różnią się naturalnie w zależności od miasta czy od firmy, które je przyznają, ale na podstawowe boxy dla dzieci składają się m.in. body dziecięce, śliniaczki, czapeczki, kocyki, pieluchy, grzechotki, przytulanki, balony, itp. W wielu przypadkach ubrankom i zabawkom towarzyszą również listy powitalno-gratulacyjne skierowane do niemowląt i rodziców. Na przykład w gminie Świdnicy, listy te mają szczególnie rozbudowaną formę, ponieważ zawierają m.in. najważniejsze wydarzenia ze świata, z kraju i z gminy, które miały miejsce w dniu urodzin dziecka. Ponadto znajdują się w nim także kursy walut, ropy czy złota z danego dnia i inne ciekawostki, które zarysowują cały kontekst społeczno-historyczny, w którym było dane przyjść na świat nowemu obywatelowi. Świdnica dorzuca w box dla dzieci również wskazówki pediatryczne dla rodziców, które ułatwią odnalezienie się w niełatwym świecie dbania o higienę i jak najlepsze zdrowie noworodka.

Dlaczego babyboxy to dobry pomysł?

Niektórzy mogliby mieć wątpliwości co do zasadności takich gestów ze strony urzędów gmin czy miejsc zatrudnienia. W końcu nie są to instytucje, z którymi człowiek jest związany emocjonalnie, raczej łączą go z nimi relacje wyłącznie oficjalno-urzędowe. Jednak nawet w tak sformalizowanych przestrzeniach warto od czasu do czasu pozwolić sobie na przymrużenie oka na oficjalność sytuacji. Zwłaszcza w przypadku tak doniosłego wydarzenia, jakim są narodziny dziecka. Serdeczny gest, jakim bez wątpienia jest gift box dla noworodka, skraca dystans i przypomina, że koniec końców wszyscy jesteśmy ludźmi i dzielimy zarówno podobne trudności, jak i szczęścia. Baby na narodziny dziecka to zresztą nie tylko sposób na składanie życzeń rodzicom. Dzięki pamiątkowemu listowi gratulacyjnemu, młody człowiek będzie mógł dojrzewać w poczuciu, że od początku życia jego obecność była istotna nie tylko dla najbliższych, lecz także dla lokalnej społeczności, co oznacza, że jest jej częścią. Taka świadomość może korzystnie wpłynąć na budowanie przyszłych lokalnych społeczności, a także na większe poczucie pewności siebie i sprawczości pojedynczych ludzi.

Ile kosztuje Baby box?

Pakiety powitalne dla dzieci często zawierają także zabawki. Najlepiej sprawdzają się klasyczne, pluszowe misie, które nie tylko rozweselą dziecko, ale także pomogą mu zasnąć. Drugą najczęściej kupowaną zabawką jest grzechotka. Gdy zdecydujemy się na taki gadżet musimy zadbać o to, aby nie miała twardych elementów. Ruchy małych dzieci są jeszcze nieskoordynowane, a uderzenie twarda grzechotką może być dla malca nie tylko bolesne, ale także niebezpieczne. Do babyboxa przeznaczonego dla nieco starszych niemowlaków możemy dorzucić też gryzak- z pewnością przyda się podczas ząbkowania i ukoi obolałe dziąsła. Zwróćmy uwagę na to, aby był wykonany z tworzywa bezpiecznego dla maluchów. Musisz wiedzieć, że każdy oferowany przez nas box dla dziecka złożony jest z bezpiecznych elementów.

Baby gift w Twojej firmie lub społeczności

Nasza firma proponuje box prezentowy dla dziecka, czyli wyprawki dla niemowląt. Dzięki takim prezentom dla dzieci możesz zapoczątkować piękną tradycję w swojej firmie lub w społeczności, w której pełnisz urzędową funkcję. To świetny sposób na zintegrowanie społeczności i nawiązanie bliższej relacji z mieszkańcami lub podwładnymi. Przede wszystkim jednak to wspaniały gest powitania nowego istnienia na świecie, w kraju czy w lokalnej społeczności. Nasza firma posiada swojej ofercie wyłącznie instytucjonalną sprzedaż hurtową na paczki powitalne dla niemowląt.

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl